O festiwalu

Festiwal

Solo Życia

Solo Życia to festiwal muzyczny, podczas którego organizowany jest konkurs skierowany do uzdolnionych muzycznie młodych solistów-instrumentalistów. Jego formuła opiera się na trzech najważniejszych elementach: konkursie, koncertach i jam session. Podczas konkursu młodzi instrumentaliści wykonują swoje partie solowe na dowolnie wybranym instrumencie. Ich praca jest oceniana przez profesjonalne jury. Laureat otrzymuje nagrody finansowe, instrumenty i akcesoria muzyczne, oraz uzyskuje szansę na rozwój kariery artystycznej i konfrontację z profesjonalną branżą muzyczną. Koncerty adresowane są do muzyków, mieszkańców miasta, a także przyjezdnych. Po zakończeniu koncertów w klubie festiwalowym odbywa się jam session, gdzie artyści, uczestnicy konkursów oraz zaproszeni goście wspólnie kontynuują wspólne występy na scenie i prezentują swoje muzyczne możliwości.

program

Program festiwalu

zasady-i-nagrody-img

Zasady i nagrody

program

Historia festiwalu

Następny festiwal

Solo Życia 2018

W tym roku odbędzie się dwunasta edycja festiwalu Solo Życia. Wydarzenie zawsze odbywa się w ostatni weekend sierpnia, w centrum Lublina, corocznie gromadząc kilkutysięczną widownię.

 

39DNI 10GODZ 11MIN 16SEC

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz program

 

filary-img

Trzy filary festiwalu

Solo Życia

Konkurs

Młodzi instrumentaliści przygotowują i wykonują swoje partie solowe na dowolnie wybranym instrumencie.

Koncerty

Adresowane do muzyków, mieszkańców miasta i przyjezdnych. Co roku zapraszani są
znakomici goście.

Jam session

Artyści, uczestnicy konkursów oraz zaproszeni goście kontynuują wspólne występy na scenie i prezentują swoje muzyczne możliwości

Sponsorzy

festiwalu

Bądź z nami na:

social-media-fbsocial-media-ytsocial-media-instagram

Jesteś zainteresowany festiwalem? Masz pytanie?
Skorzystaj z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy